Водонепроникний магнітний GPS-трекер SinoTrack ST915L 2G
GPS-трекер SinoTrack ST-915L призначений для тих, хто потребує трекера з підвищеною потужністю батареї для тривалої роботи (120 днів). Виготовлений у якісному водонепроникному корпусі (IP65) і вирізняється стабільністю роботи.
Основні особливості:
Виробник SinoTrack
Тип GPS-приймача GPS-трекер
Кількість каналів зв'язку 3
Чутливість GPS-приймача159 дБ
Точність визначення координат GPS до:5 м
Точність визначення швидкості GPS до:1 м/сек
Гарячий старт1 сек
Холодний старт45 сек
Мінімальна робоча температура — 20 град.
Максимальна робоча температура — 55 град.
Захист обладнання від води та пилу IPIP65
Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв micro USB, mini USB, USB
Поверка Так
Алгоритм збирання координат За часовим інтервалом, за інтервалом дистанції, у разі зміни кута напрямку руху
Корпус із магнітами Так
Стан Новий
Живлення Спеціальний акумулятор
Тип акумулятора Li-Ion
Напруга акумулятора 3.7 В
Вбудована АКБ Так
Ємність вбудованої АКБ 10400 мА·год
Габаритні розміри Довжина 100 мм Ширина 80 мм Висота 20 мм Вага 0.35 кг
Тип паковання Паперова коробка
Гарантія 12 міс
GPS-трекер SinoTrack ST-915L призначений для тих, хто потребує трекера з підвищеною потужністю батареї для тривалої роботи (120 днів). Виготовлений у якісному водонепроникному корпусі (IP65) і вирізняється стабільністю роботи.
Основні особливості:
Виробник SinoTrack
Тип GPS-приймача GPS-трекер
Кількість каналів зв'язку 3
Чутливість GPS-приймача159 дБ
Точність визначення координат GPS до:5 м
Точність визначення швидкості GPS до:1 м/сек
Гарячий старт1 сек
Холодний старт45 сек
Мінімальна робоча температура — 20 град.
Максимальна робоча температура — 55 град.
Захист обладнання від води та пилу IPIP65
Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв micro USB, mini USB, USB
Поверка Так
Алгоритм збирання координат За часовим інтервалом, за інтервалом дистанції, у разі зміни кута напрямку руху
Корпус із магнітами Так
Стан Новий
Живлення Спеціальний акумулятор
Тип акумулятора Li-Ion
Напруга акумулятора 3.7 В
Вбудована АКБ Так
Ємність вбудованої АКБ 10400 мА·год
Габаритні розміри Довжина 100 мм Ширина 80 мм Висота 20 мм Вага 0.35 кг
Тип паковання Паперова коробка
Гарантія 12 міс
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.35 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Гарячий старт | 1 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Корпус з магнітами | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Повірка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Точність визначення координат GPS до: | 5 м |
| Точність визначення швидкості GPS до: | 1 м/сек |
| Холодний старт | 45 сек |
| Чутливість GPS-приймача | 159 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 239 ₴









