Акумуляторна збірка Li-Ion 6S2P v (без плати ВMS) Tenpower INR21700 40TG 35A 4000mAh вертикальна
Параметри:
Акумуляторна збірка Li-Ion (без плати ВMS)
Комплектуючі: TENPOWER INR21700 40TG 35A 4000mAh
Збірка: 6S2P v (вертикальна)
Акумуляторна збірка конфігурації 6S2Р (вертикальне компонування) виготовлена з високоточних Li-ion елементів Tenpower INR21700-40TG типорозміру 21700.
Характеристики:
Номінальна напруга збірки – 22,2В,
Місткість 8000мАч,
Максимальний струм розряду – 70А.
Збірка має силовий роз'єм XT60H і балансувальний JST XH 7 pin.
Тип силового дроту – 12 AWG, балансувального – 22 AWG.
Провід 8см - балансувальний, 12.5 см - силовий.
Збірка має габаритні розміри -130х75х45мм
Вага – 865г.
Параметри:
Акумуляторна збірка Li-Ion (без плати ВMS)
Комплектуючі: TENPOWER INR21700 40TG 35A 4000mAh
Збірка: 6S2P v (вертикальна)
Акумуляторна збірка конфігурації 6S2Р (вертикальне компонування) виготовлена з високоточних Li-ion елементів Tenpower INR21700-40TG типорозміру 21700.
Характеристики:
Номінальна напруга збірки – 22,2В,
Місткість 8000мАч,
Максимальний струм розряду – 70А.
Збірка має силовий роз'єм XT60H і балансувальний JST XH 7 pin.
Тип силового дроту – 12 AWG, балансувального – 22 AWG.
Провід 8см - балансувальний, 12.5 см - силовий.
Збірка має габаритні розміри -130х75х45мм
Вага – 865г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Напруга | 22.2 В |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.865 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятора | 8000 мА/год |
| Розмір | - |
| Ток заряда | 70 А |
| Колір корпусу | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 029 ₴




