Годинник чоловічий наручний WishDoIt Baks Premium Leather (2 ремінці)
Чоловічий годинник WishDoIt — це поєднання японської точності та сміливого дизайну. Завдяки надійному японському механізму вони забезпечують стабільну роботу та довговічність, а незвичайні дизайнерські рішення роблять кожну модель унікальною. Це аксесуар для чоловіків, які цінують індивідуальність, стиль і ідеальну функціональність. WishDoIt — не просто годинник, а вираз вашого характеру.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — срібний металевий браслет;
Додатковий — чорний ремінець із натуральної шкіри.
Характеристики:
Тип механізму =Quartz
Характеристики механізму Японія
Функції Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Стекло - Мінеральна
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм - 41х12
За територією механізму З японським механізмом
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Сріблястий
Додатковий ремінець Кожа
Застібка — Дворівнева
Довжина ремінця — 22,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 20 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 41 мм
Товщина — 12 мм
Категорія Чоловічий годинник
Бренд WishDoIt
Гарантія — 12 місяців
Чоловічий годинник WishDoIt — це поєднання японської точності та сміливого дизайну. Завдяки надійному японському механізму вони забезпечують стабільну роботу та довговічність, а незвичайні дизайнерські рішення роблять кожну модель унікальною. Це аксесуар для чоловіків, які цінують індивідуальність, стиль і ідеальну функціональність. WishDoIt — не просто годинник, а вираз вашого характеру.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — срібний металевий браслет;
Додатковий — чорний ремінець із натуральної шкіри.
Характеристики:
Тип механізму =Quartz
Характеристики механізму Японія
Функції Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Стекло - Мінеральна
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм - 41х12
За територією механізму З японським механізмом
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Сріблястий
Додатковий ремінець Кожа
Застібка — Дворівнева
Довжина ремінця — 22,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 20 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 41 мм
Товщина — 12 мм
Категорія Чоловічий годинник
Бренд WishDoIt
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 160 |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Додатковий ремінець | Кожа |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розмір | - |
| Розміри, мм | 41х12 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 844 ₴









