Годинник чоловічий механічний Forsining Star Prestige Gold (2 ремінці)
Forsining — відомий бренд механічних наручних годинників, що спеціалізується на використанні надійного механізму ERS. Цей механізм слугує основою годинника Forsining і гарантує їх точний хід, надійність і високу якість. Кожен екземпляр цього бренда обладнаний автоматичним закладом, що надає зручності в експлуатації годинника.
Годинник Forsining виробляються з використанням мінерального скла та неіржавкої сталі. Мінеральне скло є міцним і стійким до подряпин, що надає довговічності аксесуару та забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Неіржавка сталь, яка використовується в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантного вигляду, але й забезпечує стійкість до корозії та зношування. Все це гарантує високу якість годинників Forsining.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — шкіряний коричневий;
Додатковий — soft-touch каучуковий ремінець із текстурою під шкіру та магнітною застібкою.
Характеристики:
Тип механізму — Механічний
Характеристики механізму
Автопідзавод
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — Базова — дощ
Скло — магнітне
Задня кришка — Прозора
Колір корпусу — Золотистий
Розміри, мм — 39х14
Матеріал ремінця — Шкіряний
Колір ремінця — Коричневий
Додатковий ремінець Каучук
Застежка - Класична
Довжина ремінця — 21,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 22 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 39 мм
Товщина — 14 мм
Категорія Чоловічий годинник
Бренд Forsining
Гарантія — 12 місяців
Forsining — відомий бренд механічних наручних годинників, що спеціалізується на використанні надійного механізму ERS. Цей механізм слугує основою годинника Forsining і гарантує їх точний хід, надійність і високу якість. Кожен екземпляр цього бренда обладнаний автоматичним закладом, що надає зручності в експлуатації годинника.
Годинник Forsining виробляються з використанням мінерального скла та неіржавкої сталі. Мінеральне скло є міцним і стійким до подряпин, що надає довговічності аксесуару та забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Неіржавка сталь, яка використовується в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантного вигляду, але й забезпечує стійкість до корозії та зношування. Все це гарантує високу якість годинників Forsining.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — шкіряний коричневий;
Додатковий — soft-touch каучуковий ремінець із текстурою під шкіру та магнітною застібкою.
Характеристики:
Тип механізму — Механічний
Характеристики механізму
Автопідзавод
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — Базова — дощ
Скло — магнітне
Задня кришка — Прозора
Колір корпусу — Золотистий
Розміри, мм — 39х14
Матеріал ремінця — Шкіряний
Колір ремінця — Коричневий
Додатковий ремінець Каучук
Застежка - Класична
Довжина ремінця — 21,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 22 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 39 мм
Товщина — 14 мм
Категорія Чоловічий годинник
Бренд Forsining
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір корпусу | Золотий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розмір | - |
| Розміри, мм | 39х14 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Арабські цифри |
| Форма корпусу | Круглий |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴







