Годинник жіночий наручний Naviforce Ibiza
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту. Ця модель розроблена спеціально для жінок і дітей. Вона має підсвітку, будильник, секундомір і захист від води.
Для забезпечення точного ходу годинника комплектуються оригінальними кварцовими механізмами від відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватимуть вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму Японія
Функції Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Стекло - Поликарбонатное
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу —Золотистий
Розміри, мм — 36х11
За кордоном механізму З японським механізмом
Матеріал ремінця — Каучуковий
Колір ремінця — Рожевий
Застежка - Класична
Довжина ремінця — 23 см (регулюється)
Ширина ремінця — 18 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 36 мм
Товщина — 11 мм
Категорія Жіночий годинник
Бренд Naviforce
Гарантія — 12 місяців
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту. Ця модель розроблена спеціально для жінок і дітей. Вона має підсвітку, будильник, секундомір і захист від води.
Для забезпечення точного ходу годинника комплектуються оригінальними кварцовими механізмами від відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватимуть вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму Японія
Функції Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня
Форма корпусу — Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Стекло - Поликарбонатное
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу —Золотистий
Розміри, мм — 36х11
За кордоном механізму З японським механізмом
Матеріал ремінця — Каучуковий
Колір ремінця — Рожевий
Застежка - Класична
Довжина ремінця — 23 см (регулюється)
Ширина ремінця — 18 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 36 мм
Товщина — 11 мм
Категорія Жіночий годинник
Бренд Naviforce
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 36 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 39 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додаткові характеристики | Індикація дати, дня тижня |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розмір | - |
| Розміри, мм | 36х11 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стекло | Поликарбонатное |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴









