Годинник жіночий механічний Forsining Eagle Cherry Lady (2 ремінці)
Forsining — відомий бренд механічних наручних годинників, що спеціалізується на використанні надійного механізму ERS. Цей механізм слугує основою годинника Forsining і гарантує їх точний хід, надійність і високу якість. Кожен екземпляр цього бренда обладнаний автоматичним закладом, що надає зручності в експлуатації годинника.
Годинник Forsining виробляються з використанням мінерального скла та неіржавкої сталі. Мінеральне скло є міцним і стійким до подряпин, що надає довговічності аксесуару та забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Неіржавка сталь, яка використовується в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантного вигляду, але й забезпечує стійкість до корозії та зношування. Все це гарантує високу якість годинників Forsining.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основне — металеве міланське плетіння;
Додатковий — каучуковий Cherry.
Характеристики:
Тип механізму — Механічний
Характеристики механізму Автопідзавод, лімітована серія X — Wind (Японія)
Особливості: Повністю прозорі, механізм "X-Wind", видно роботу всіх частин механізму
Форма корпусу Прямокутний
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — Базова — дощ
Стекло - Мінеральна
Задня кришка - Прозора
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 41х12
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Срібло
Додатковий ремінець — Каучук
Застежка - На магните
Довжина ремінця — 26 см (регулюється)
Ширина ремінця — 22 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 41 мм
Товщина — 12 мм
Категорія Жіночий годинник
Бренд Forsining
Гарантія — 12 місяців
Forsining — відомий бренд механічних наручних годинників, що спеціалізується на використанні надійного механізму ERS. Цей механізм слугує основою годинника Forsining і гарантує їх точний хід, надійність і високу якість. Кожен екземпляр цього бренда обладнаний автоматичним закладом, що надає зручності в експлуатації годинника.
Годинник Forsining виробляються з використанням мінерального скла та неіржавкої сталі. Мінеральне скло є міцним і стійким до подряпин, що надає довговічності аксесуару та забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Неіржавка сталь, яка використовується в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантного вигляду, але й забезпечує стійкість до корозії та зношування. Все це гарантує високу якість годинників Forsining.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основне — металеве міланське плетіння;
Додатковий — каучуковий Cherry.
Характеристики:
Тип механізму — Механічний
Характеристики механізму Автопідзавод, лімітована серія X — Wind (Японія)
Особливості: Повністю прозорі, механізм "X-Wind", видно роботу всіх частин механізму
Форма корпусу Прямокутний
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — Базова — дощ
Стекло - Мінеральна
Задня кришка - Прозора
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 41х12
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Срібло
Додатковий ремінець — Каучук
Застежка - На магните
Довжина ремінця — 26 см (регулюється)
Ширина ремінця — 22 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 41 мм
Товщина — 12 мм
Категорія Жіночий годинник
Бренд Forsining
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Мітки |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 26 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | На магните |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особливості | Повністю прозорі, механізм "X-Wind", видно роботу всіх частин механізму |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розмір | - |
| Розміри, мм | 41х12 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12/24 год |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, лімітована серія X — Wind (Японія) |
| Колір ремінця | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 695 ₴







