Годинник чоловічий механічний Winner Silver Grain (2 ремінці)
Механічний годинник Winner — це поєднання класики та сучасного стилю за доступною ціною. Прозора задня кришка та скелетон-дизайн дають змогу бачити роботу механізму, що надає годиннику особливого шарму.
Ці моделі призначені для чоловіків, які цінують індивідуальність, практичність і надійність. Якісний механізм працює без батарейок, використовуючи енергію заводу, а міцний корпус і ремінець забезпечують комфорт у повсякденному носінні.
Переваги годинника Winner:
стильний скелетон-дизайн;
механічний завод без батарейки;
якісний корпус і ремінець;
офіційна гарантія 12 місяців;
ми є офіційними дистриб'юторами Winner в Україні.
Годинник Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — шкіряний чорний;
Додатковий — металевий срібний Honey.
Характеристики:
Тип механізму — Механічний
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість 0 Базова — дощ
Стекло - Мінеральна
Задня кришка — Прозора
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 39х12
Матеріал ремінця - Шкіряний
Додатковий ремінець — Сталь
Колір ремінця — Чорний
Застежка - Класична
Довжина ремінця — 21.5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 20 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 39 мм
Товщина — 12 мм
Гарантія — 12 місяців
Механічний годинник Winner — це поєднання класики та сучасного стилю за доступною ціною. Прозора задня кришка та скелетон-дизайн дають змогу бачити роботу механізму, що надає годиннику особливого шарму.
Ці моделі призначені для чоловіків, які цінують індивідуальність, практичність і надійність. Якісний механізм працює без батарейок, використовуючи енергію заводу, а міцний корпус і ремінець забезпечують комфорт у повсякденному носінні.
Переваги годинника Winner:
стильний скелетон-дизайн;
механічний завод без батарейки;
якісний корпус і ремінець;
офіційна гарантія 12 місяців;
ми є офіційними дистриб'юторами Winner в Україні.
Годинник Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — шкіряний чорний;
Додатковий — металевий срібний Honey.
Характеристики:
Тип механізму — Механічний
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість 0 Базова — дощ
Стекло - Мінеральна
Задня кришка — Прозора
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 39х12
Матеріал ремінця - Шкіряний
Додатковий ремінець — Сталь
Колір ремінця — Чорний
Застежка - Класична
Довжина ремінця — 21.5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 20 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 39 мм
Товщина — 12 мм
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Сталь |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розмір | - |
| Розміри, мм | 39х12 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Римські |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴







