Годинник жіночий механічний Carnival White Leather Classic (2 ремінці)
Жіночий механічний годинник Carnival — це престиж і надійність у кожній деталі. Обладнані високоточним японським механізмом з 25 каменів, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд упродовж багатьох років.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.
Основні переваги Carnival:
японський механізм із 25 камінням;
міцне сапфірове скло;
офіційна гарантія 12 місяців;
ексклюзивна дистрибуція в Україні;
преміальний дизайн і бездоганна якість.
Годинник Carnival призначені для жінок, які цінують престиж, точність і безкомпромісну якість.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — срібний металевий браслет;
Додатковий — коричневий шкіряний.
Характеристики:
Тип механізму — Механічний
Характеристики механізму автопідзавод (25 каменів, Японія)
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь вищої проби
Водостійкість — Базова — дощ
Стекло - Сапфірове
Задня кришка — Прозора
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 27х12
За кордоном механізму З японським механізмом
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Сріблястий
Застежка - Дворівнева Carnival
Додатковий ремінець — Шкіра
Довжина ремінця — 19.5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 14 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 27 мм
Товщина — 12 мм
Категорія Жіночий годинник
Бренд Carnival
Гарантія — 12 місяців
Жіночий механічний годинник Carnival — це престиж і надійність у кожній деталі. Обладнані високоточним японським механізмом з 25 каменів, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд упродовж багатьох років.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.
Основні переваги Carnival:
японський механізм із 25 камінням;
міцне сапфірове скло;
офіційна гарантія 12 місяців;
ексклюзивна дистрибуція в Україні;
преміальний дизайн і бездоганна якість.
Годинник Carnival призначені для жінок, які цінують престиж, точність і безкомпромісну якість.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — срібний металевий браслет;
Додатковий — коричневий шкіряний.
Характеристики:
Тип механізму — Механічний
Характеристики механізму автопідзавод (25 каменів, Японія)
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу — Сталь вищої проби
Водостійкість — Базова — дощ
Стекло - Сапфірове
Задня кришка — Прозора
Колір корпусу — Сріблястий
Розміри, мм — 27х12
За кордоном механізму З японським механізмом
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Сріблястий
Застежка - Дворівнева Carnival
Додатковий ремінець — Шкіра
Довжина ремінця — 19.5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 14 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 27 мм
Товщина — 12 мм
Категорія Жіночий годинник
Бренд Carnival
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Основні | |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Сапфірове скло |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 27 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 19,5 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Кожа |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева Carnival |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розмір | - |
| Розміри, мм | 27х12 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Мітки |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Форма корпусу | Круглий |
| Характеристики механізму | автопідзавод (25 каменів, Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 695 ₴








