Годинник жіночий наручний Crrju France Leather Classic (2 ремінці)
Crrju — відомий бренд кварцового годинника, який позиціюється як універсальний аксесуар, що ідеально підходить для різних ситуацій. Незалежно від того, йдете ви на роботу, займаєтеся спортом або йдете на побачення, годинник Crrju гармонійно впишуться у ваш стиль.
Особливістю годин Crrju є їх стильний дизайн. Вони привертають увагу своєю елегантністю і сучасністю.
Крім того, годинник Crrju виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує їхню тривалу експлуатацію. Бренд Crrju приділяє велику увагу деталям і функціональності свого годинника, забезпечуючи високу якість продукту.
Отже, годинник Crrju — не просто аксесуар для вимірювання часу, а стильний і надійний супутник, який надасть вашому образу особливого шарму та завершеності.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — металевий браслет;
Додатковий — коричневий шкіряний.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Форма корпусу Прямокутний
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Стекло - Мінеральна
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу —Золотистий
Розміри, мм-27х10
Матеріал ремінця — натуральний
Колір ремінця — Золотистий
Застібка —Фірмяна
Довжина ремінця — 18,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 14 мм
Колір ремінця/браслета — Золотистий
Додатковий ремінець — Шкіра
Діаметр — 27 мм
Товщина — 10 мм
Категорія Жіночий годинник
Бренд Crrju
Гарантія — 12 місяців
Crrju — відомий бренд кварцового годинника, який позиціюється як універсальний аксесуар, що ідеально підходить для різних ситуацій. Незалежно від того, йдете ви на роботу, займаєтеся спортом або йдете на побачення, годинник Crrju гармонійно впишуться у ваш стиль.
Особливістю годин Crrju є їх стильний дизайн. Вони привертають увагу своєю елегантністю і сучасністю.
Крім того, годинник Crrju виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує їхню тривалу експлуатацію. Бренд Crrju приділяє велику увагу деталям і функціональності свого годинника, забезпечуючи високу якість продукту.
Отже, годинник Crrju — не просто аксесуар для вимірювання часу, а стильний і надійний супутник, який надасть вашому образу особливого шарму та завершеності.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний — металевий браслет;
Додатковий — коричневий шкіряний.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Форма корпусу Прямокутний
Матеріал корпусу — Сталь
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Стекло - Мінеральна
Задня кришка — Закрита
Колір корпусу —Золотистий
Розміри, мм-27х10
Матеріал ремінця — натуральний
Колір ремінця — Золотистий
Застібка —Фірмяна
Довжина ремінця — 18,5 см (регулюється)
Ширина ремінця — 14 мм
Колір ремінця/браслета — Золотистий
Додатковий ремінець — Шкіра
Діаметр — 27 мм
Товщина — 10 мм
Категорія Жіночий годинник
Бренд Crrju
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Бочкоподібна |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Бордовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 27 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 18,5 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Кожа |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Фірмова |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Бордовий |
| Особливості | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розмір | - |
| Розміри, мм | 27х10 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12 год |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Колір ремінця/браслета | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴







