Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 50 мм |
| Розмір | 1742011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴










