Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 71 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 45 мм |
| Розмір | 917441 |
| Товщина | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴







