Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Армійські |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 77 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Секундомір, Термометр |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати, Другий часовий пояс |
| Хронограф | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 61 мм |
| Розмір | 19689 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴







