Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 147 г |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 50 мм |
| Розмір | 923221 |
| Колір | Чорні на чорному браслеті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴




