Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 74 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 39 мм |
| Розмір | 7034461 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






