Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 78 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Ширина ремінця | 33 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку, Компас |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс, Світовий час |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 60 мм |
| Розмір | 7034481 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴










