Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Сірий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Висота | 14.3 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 45 мм |
| Розмір | 7184044 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴





