Годинник чоловічий водостійкий тактичний Skmei Dron Black
Skmei — бренд, який завоював довіру мільйонів користувачів у всьому світі завдяки поєднанню сучасного дизайну, надійності та доступної ціни. Годинник цієї марки призначений для активних людей, які цінують стиль і практичність у будь-яких умовах.
Моделі Skmei вирізняються підвищеною міцністю та функціональністю: вони витримують повсякденні навантаження, контакти з водою та стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах і щоденному ритмі життя.
Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну Skmei заслужено входить до найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Для військових — Тактичні
Функції Секундомір, таймер, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час ( Dual Time)
Форма корпусу Прямокутний
Матеріал корпусу — Поликарбонат
Водостійкість — 5 атм — плавання
Стекло -- Поликарбонатное
Колір корпусу - Чорний
Розміри, мм — 40х35x13
Матеріал ремінця — Каучуковий
Колір ремінця — Чорний
Застежка - Класична
Довжина ремінця — 22,5 см (регулюється)
Можливість зняти ремінець — Немає
Діаметр — 40x35 мм
Товщина — 13 мм
Категорія Чоловічий годинник
Бренд Skmei
Гарантія — 12 місяців
Skmei — бренд, який завоював довіру мільйонів користувачів у всьому світі завдяки поєднанню сучасного дизайну, надійності та доступної ціни. Годинник цієї марки призначений для активних людей, які цінують стиль і практичність у будь-яких умовах.
Моделі Skmei вирізняються підвищеною міцністю та функціональністю: вони витримують повсякденні навантаження, контакти з водою та стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах і щоденному ритмі життя.
Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну Skmei заслужено входить до найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Для військових — Тактичні
Функції Секундомір, таймер, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час ( Dual Time)
Форма корпусу Прямокутний
Матеріал корпусу — Поликарбонат
Водостійкість — 5 атм — плавання
Стекло -- Поликарбонатное
Колір корпусу - Чорний
Розміри, мм — 40х35x13
Матеріал ремінця — Каучуковий
Колір ремінця — Чорний
Застежка - Класична
Довжина ремінця — 22,5 см (регулюється)
Можливість зняти ремінець — Немає
Діаметр — 40x35 мм
Товщина — 13 мм
Категорія Чоловічий годинник
Бренд Skmei
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Таймер зворотнього відліку, Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 42 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 40x35 мм |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Класична |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розмір | - |
| Розміри, мм | 40х35x13 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час ( Dual Time) |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴










