Годинник чоловічий наручний на сонячній батареї Skmei 2358 solar
Зручні, надійні та стильні — годинник Skmei 2358 створені для сучасних і активних чоловіків, які цінують не тільки зовнішній вигляд, але й функціональність. Ця модель стане чудовим супутником у повсякденному житті, на роботі, у подорожах і під час занять спортом.
Однією з головних особливостей годинника є сонячна батарея, яка дає змогу заряджатися від джерела світла — сонячного. Це робить годинник максимально автономним і позбавляє потреби регулярно міняти батарейки. Досить носити їх за звичайного освітлення, і вони будуть заряджені та готові до використання.
Додаткові функції — як-от будильник, дата, день тижня та секундомір. Надійний корпус і якісний ремінець забезпечують комфортну посадку та стійкість до механічних пошкоджень.
Skmei 2358 — це баланс між технологічністю, витривалістю й чоловічим стилем. Такий годинник підкреслює характер власника та підійдуть як для ділового, так і для спортивного образу.
Принцип роботи сонячної батареї:
За наявності джерела світла годинник працює від сонячної батареї.
Коли немає джерела світла та під час увімкнення підсвітки, використовуються літієві елементи живлення.
Із сонячною батареєю, елементи живлення слугують утричі довше, оскільки переважно годинник працює від світлової енергії.
Літієві елементи живлення потрібні виключно для увімкнення підсвітки та в темну пору, для того щоб годинник не збився.
Комплект постачання:
Годинник
Інструкція (англійською мовою)
Гарантійний талон
Постачається без фірмової коробки, у захисному протиударному пакованні
Годинник Skmei 2358 solar є в декількох варіантах забарвлення.
Зручні, надійні та стильні — годинник Skmei 2358 створені для сучасних і активних чоловіків, які цінують не тільки зовнішній вигляд, але й функціональність. Ця модель стане чудовим супутником у повсякденному житті, на роботі, у подорожах і під час занять спортом.
Однією з головних особливостей годинника є сонячна батарея, яка дає змогу заряджатися від джерела світла — сонячного. Це робить годинник максимально автономним і позбавляє потреби регулярно міняти батарейки. Досить носити їх за звичайного освітлення, і вони будуть заряджені та готові до використання.
Додаткові функції — як-от будильник, дата, день тижня та секундомір. Надійний корпус і якісний ремінець забезпечують комфортну посадку та стійкість до механічних пошкоджень.
Skmei 2358 — це баланс між технологічністю, витривалістю й чоловічим стилем. Такий годинник підкреслює характер власника та підійдуть як для ділового, так і для спортивного образу.
Принцип роботи сонячної батареї:
За наявності джерела світла годинник працює від сонячної батареї.
Коли немає джерела світла та під час увімкнення підсвітки, використовуються літієві елементи живлення.
Із сонячною батареєю, елементи живлення слугують утричі довше, оскільки переважно годинник працює від світлової енергії.
Літієві елементи живлення потрібні виключно для увімкнення підсвітки та в темну пору, для того щоб годинник не збився.
Комплект постачання:
Годинник
Інструкція (англійською мовою)
Гарантійний талон
Постачається без фірмової коробки, у захисному протиударному пакованні
Годинник Skmei 2358 solar є в декількох варіантах забарвлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 54 мм |
| Розмір | 719784 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴










