Годинник наручний Skmei Illuminator 1381
Skmei — бренд, який завоював довіру мільйонів користувачів у всьому світі завдяки поєднанню сучасного дизайну, надійності та доступної ціни. Годинник цієї марки призначений для активних людей, які цінують стиль і практичність у будь-яких умовах.
Модели Skmei вирізняються підвищеною міцністю та функціональністю: вони витримують повсякденні навантаження і стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах і щоденному ритмі життя.
Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну Skmei заслужено входить до найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму Японія
Механізм - Кварцовий
Для військових — Тактичні
Функції Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, таймер, другий час ( Dual Time)
Форма корпусу Прямокутний
Матеріал корпусу — Поликарбонат
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Стекло - Мінеральна
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Сріблястий
Застежка - Ковзайна
Ремінець/браслет Браслет
Довжина ремінця — 21 см (регулюється)
Ширина ремінця — 18 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 43x35 мм
Товщина — 12 мм
Категорія - Унісекс-годинник
Бренд Skmei
Гарантія — 12 місяців
Skmei — бренд, який завоював довіру мільйонів користувачів у всьому світі завдяки поєднанню сучасного дизайну, надійності та доступної ціни. Годинник цієї марки призначений для активних людей, які цінують стиль і практичність у будь-яких умовах.
Модели Skmei вирізняються підвищеною міцністю та функціональністю: вони витримують повсякденні навантаження і стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах і щоденному ритмі життя.
Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну Skmei заслужено входить до найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Характеристики:
Тип механізму — Quartz
Характеристики механізму Японія
Механізм - Кварцовий
Для військових — Тактичні
Функції Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, таймер, другий час ( Dual Time)
Форма корпусу Прямокутний
Матеріал корпусу — Поликарбонат
Водостійкість — 3 атм — мити руки
Стекло - Мінеральна
Матеріал ремінця — Сталевий
Колір ремінця — Сріблястий
Застежка - Ковзайна
Ремінець/браслет Браслет
Довжина ремінця — 21 см (регулюється)
Ширина ремінця — 18 мм
Можливість зняти ремінець — Да
Діаметр — 43x35 мм
Товщина — 12 мм
Категорія - Унісекс-годинник
Бренд Skmei
Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Таймер зворотнього відліку, Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація місяця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 43x35 мм |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Ковзайна |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розмір | - |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, таймер, другий час ( Dual Time) |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴










